مدیر کل محترم بنیاد شهید گلستان «حاج محمد جهانی» که خود از فرزندان معزز شهداست و دلسوز و پر دغدغه بر ترویج فرهنگ شهادت در بازدید از غرفه هویت شناسی دفاع مقدس به بچه های جنگ، نویسندگان این مجموعه گفت: این لطف و عنایت خداوند متعال است که به شما هدیه شده تا در راستای آرمان های عاشورائی، قلم بزنید. «غرفه هویت شناسی» در همایش شیمیائی که با حضور دکترین و صاحب نظران پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی گلستان برگزار شد به نمایش در آمد.

سعید بنی فاطمی، جانباز شیمیائی و نویسنده و پژوهشگر دفاع مقدس، مجموعه سی جلدی هویت شناسی دفاع را به سی زبان زنده دنیا منتشر کرد..

مهندس یوسف جعفری” معاونت محترم آموزش بنیاد شهید استان گلستان و مسئول دفتر نخبگان و «گیلانی، گرگانی»

 

راست : سعید بنی فاطمی نویسنده و پژوهشگر دفاع مقدس
سمت چپ: مهندس یوسف جعفری،
مسئول دفتر نخبلگان و آموزش بنیاد شهید استان گلستان. خادم الشهداء

 

مدیر کل محترم بیناد شهید گلستان به همراه معاونت درمان دکتر حسین حقیقی، نمایشگاه و همایش شیمیائی، واقع در دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان، از نویسندگان مجموعه سی جلدی هویت دفاع به زبان های رایج دنیا، از جمله سعید بنی فاطمی، دکتر حسین حقیقی، غلامعلی نسائی تشکر کرد.

مدیر کل بنیاد شهید گلستان درین بازدید از غرفه هویت دفاع به بچه های جنگ، نویسندگان این مجموع گفت: این لطف و عنایت خداوند متعال است که به شما هدیه شده تا در راستای آرمان های عاشورائی، قلم بزنید. همت بلند شما مایه افتخار جامعه ایثار گری ماست. اینکه یک انسان در شرایط بسیار سخت کار های بسیار بزرگ می کند و تاریخ را می سازد بسیار ارزشمنداست.

حاج محمد جهانی مدیر کل ارزشی بنیاد شهید گلستان خود فرزند شهید و درین راستا بزرگ ترین دغدغه اش ترویج فرهنگ شهادت است.

 

هویت شناسی دفاع مقدس

 

مهندس یوسف جعفری، مسئول دفتر نخبگان و سرآمدان شاهد و ایثارگر از رزمندگان و یادگاران سال های دفاع مقدس در بنیاد شهید گلستان

 

مهندس یوسف جعفری وقتی مقابل دوربین افلاکیان، نشست…
نگفت! مهندس… نگفت رئیس… نگفت…
گفت: یوسف جعفری” خادم الشهداء…

یوسف از بچه های جنگ، و در دوران دفاع مدتی را نیز در معراج شهیدان و انیس شهداء بوده…

رزمنده دیروز در جبهه فرهنگی امروز…

دیاررنج
قفسی تنگ به وسعت دنیا

همراز پروانه ها باشید

 

□ دیاررنج مکتب رنج و صبوری و رهائی…
و شهادت پاداش رنج است.
 همراز پروانه ها باشید