DSC_030013320

ایثارگران و جانبازان شیمیایی استان گلستان به مناسبت سی امین سالگرد هفته دفاع مقدس کتاب هویت شناسی دفاع مقدس را به ۳۰ زبان ترجمه کردند. سعید بنی فاطمی جانباز ۵۵% و مدیر پروژه این گروه تألیفاتی به خبرگزاری قربانیان سلاحهای شیمیایی گفت : کتاب هویت شناسی دفاع مقدس نوشته جانبازان شیمیایی استان گلستان پس از سه سال تلاش مستمر به ۳۰ زبان ترجمه و در غرفه جنگ نرم نمایشگاه شیمیایی استان گلستان رونمایی شد .

در بخشی از این کتاب به سبب شناسی بکارگیری سلاحهای شیمیایی عراق علیه ایران اشاره شده است که کاربرد سلاحهای شیمیایی علیه ایران ، ریشه در سیاستهای کاخ سفید دارد .

دکترین امریکا پس از شکست در جنگ ویتنام و کره اعتقاد دارند که شکست آمریکا در جنگ با ویتنام و کره برای بسیاری از امرای ارتش آمریکا همراه با محرومیت و خواری بوده است .

اگر چه نخبگان امریکایی منازعه با کشورهای آسیایی را خالی از لطف نمی دانند اما آنها تأکید دارند که آمریکا از این پس در محیط آسیا در هیچیک از جنگهای غیر هسته ای شرکت نمی کند .

از این رو جنگ ایران محل مناسبی برای آزمایش سلاحهای شیمیایی و میکروبی بود تا آمریکا آسانتر در عملیاتهای بعدی شرکت جوید .

گزارش تصویری از نمایشگاه دفاع شیمیائی
در کارگاه هویت شناسی دفاع مقدس به مدبریت سعید بنی فاطمی

هویت شناسی دفاع مقدس در نمایشگاه دفاع شیمیائی

 

گار گاه هویت شناسی دفاع مقدس” در نمایشگاه دفاع شیمیائی

با حضور نویسنده دفاع مقدس” سعید بنی فاطمی

 

مجموعه کتاب های منتشره سعید بنی فاطمی به چند زبان در هویت دفاع مقدس

 

مجموعه کتاب های  نوشته سعید بنی فاطمی در نمایشگاه دفاع شیمیائی

 

دفاع شیمیائی هویت دفاع

 

سعید بنی فاطمی نویسنده : در حال گفتگو با مراجعه کنندگان

 

رو نمائی کتاب های سعید بنی فاطمی

برگزاری کارگاههای آموزشی برای خانواده های جانبازان شیمیایی استان گلستان

نمایشگاه سراسری جانبازان شیمیاییِ سی امین سالگرد هفته دفاع مقدس در استان گلستان برگزار شد . در این نمایشگاه در یک طرح ابتکاری در غرفه جنگ نرم، ۳۰ کارگاه آموزشی مهارتهای زندگی برای خانواده های جانبازان شیمیایی برگزار شد .
آقای طالع زاری مسئول غرفه جنگ نرم در این خصوص گفت: هدف از برگزاری این کارگاه ها آشنایی              خانواده های جانبازان شیمیایی، کسب مهارتِ روشهای تسلط بر آسیب های عوارض شیمیایی بوده است .

آقای طالع زاری افزود: مهمترین حسن اجرای این کارگاه این بوده است که مدرسان این کارگاه ها، ایثارگران و جانبازان شیمیایی استان گلستان بوده اند که عبارتند از: سعید بنی فاطمی، غلامعلی نسایی، دکتر حسین حقیقی، دکتر محمد رضا جمال لیوانی، دکتر محی الدین هفت سوار و دکتر سید قدیرحسینی و خانمها کبری حاجی مرادخانی و فاطمه کیائی بوده اند.

سعید بنی فاطمی یکی از مدرسان کارگاه افزود: واقعیت این بوده است که عراق در جنگ با ایران به طور گسترده از سلاحهای شیمیایی استفاده کرده است و ما نیز در اثر آن آسیب فراوان دیده ایم . اما با کسب مهارتهای زندگی می توانیم روشهای تسلط بر آسیبهای جنگی را بیاموزیم. در این صورت زندگی برای جانبازان شیمیایی ما هم لذت بخش خواهد بود .

 

سعید بنی فاطمی در گارگاه هویت شناسی دفاع مقدس

 

سعید بنی فاطمی نویسنده مجموعه چند زبانه هویت شانسی دفاع مقدس

 

سعید بنی فاطمی در مدافعان بدون مرز

 

عکاس: محمد نسائی

سعید بنی فاطمی، جانباز شیمیائی و نویسنده مجموعه سی جلدی هویت شناسی دفاع مقدس

به زبان های مختلف دنیا

نشانی تماس:

۰۹۱۱۱۷۵۷۸۹۲

برای دریافت کتاب و هرگونه سوالی به نشانی وی تماس بگیرید

برای کسب اطلاعات تکمیلی به وبلاگ مدافعان بدون مرز مراجعه نمائید

 مدافعان بدون مرز

□ دیاررنج مکتب رنج و صبوری و رهائی…
و شهادت پاداش رنج است.
 همراز پروانه ها باشید