هوران: مجموعه انجمن نویسندگان استان گلستان، در سه شنبه هفته ائی که گذشت، دوره جدید نشست های ادبی خود را، با موضوع سیر مطالعاتی شهید اقا سید مرتضی آوینی از ساعت ۵ الی شش و نیم برگزار کرد.

 

در این جلسه، نه به عنوان هفته هنر انقلاب اسلامی، بلکه یکی دیگر از برنامه های راهبردی مجموعه هوران، سلسله نشست های ادبی و فرهنگی در حوزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است که هر هفته با محتوای خاص خودش برگزار می شود.
عملکرد هوران، اینگونه نیست و نخواهد بود، به مناسبتی نیم نگاهی به حوادثی که در سالهای گذشته افتاده، بیندازد و با دعوت از افرادی خاص، شیرینی خورانی راه بیندازد، پشت تریبونی و تیپی و چند کلمه شعاری و مانند همین هفته که گذشت، هفته هنر انقلاب اسلامی، خرجی و برجی راه بیندازند و کباب خوری و پرونده آن هنر را ببستندی و برفتندی تا سالی دیگرف(باطل شدن دندی و یک مدیر دیگری بیایندی و کاسه بشقابی تر – چای و کیک و بعد آن هنر انقلاب پر … نه ما از جنس دیگری هستیم، همچنان جاری……….


هفته آینده این نشست ادبی با موضوع سیر مطالعاتی تفکر شهید آوینی در روز چهارشنبه ساعت شش الی ۷ برگزار خواهد شد.
مشتاقان به این جلسه می توانند در جلسه بدون دعوت قبلی شرکت نمایند، البته یاداوری شود که حتما دقایقی قبل از شروع جلسه حاضر باشند،  روند این جلسه انشالله تا نفسی باقیست همچنان باقی خواهد ماند و ادامه دارد…


از همه کسانی که دوست دارند در این جلسه شرکت کنند، خواهشمندیم کتاب فتح خون شهید اوینی را مطالعه نمایند تا یک امادگی نسبی داشته باشند.


بی ربط:
ما همه یک سوم عمرمان را در خواب هستیم، پس بیاید در بیداری زندگی کنیم، نه در پیاده روهای شبکه های اجتماعی – کنار هم باشیم و به هم عشق بورزیم، چرا که عشق ما را متحد می کند… اینجا ما تنها نیستیم…. یاران شهیدمان هم هستند….. پس شما هم بیاید همه با هم باشیم…

غلامعلی نسائی
دبیر انجمن نویسندگان استان گلستان هوران