zp10rt20o

رضا مصطفوی سردبیر مجله امتداد:

خبر توقف ‘امتداد’ راست نبود، دروغ هم نبود.
ممکن است توقف انتشار این مجله یکی از گزینه‌های روی میز بوده ولی انتشاردهنده این خبر، بدون در نظر گرفتن گزینه‌های دیگر و اساساً بدون اینکه بررسی کند که این گزینه تصویب شده یا خیر آن را منتشر کرده است. «امتداد» امتداد خواهد داشت؛ چون ظرفیت‌ کار برای شهدا بالاست و پذیرش آن زیاد است؛ پس کاری که برای شهدا و دفاع مقدس باشد تعطیل نخواهد شد

رضا مصطفوی سردبیر مجله «امتداد» در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی مشرق با تاکید بر استمرار انتشار این مجله گفت: از ذکر برخی جزئیات به خاطر ترس از بروز اختلاف معذورم؛ اما طبق برنامه قبلی و توصیه رهبر انقلاب مبنی بر حرکت امتداد به سمت بین‌المللی شدن فعالیت خواهیم کرد؛ به ویژه در کشورهای فارسی زبان.
وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر چرایی انتشار خبر توقف مجله از هرگونه تأیید یا تکذیب این خبر پرهیز کرد و گفت: در دنیای رسانه وقتی تصمیمی گرفته می‌شود، بدون اینکه به مرحله قطعیت رسیده و نهایی و ابلاغ شود، رسانه‌ای می‌شود. ممکن است توقف انتشار این مجله یکی از گزینه‌های روی میز بوده ولی انتشاردهنده این خبر، بدون در نظر گرفتن گزینه‌های دیگر و اساساً بدون اینکه بررسی کند

که این گزینه تصویب شده یا خیر آن را منتشر کرده است. شاید این گزینه در اولویت آخر بوده ولی کسی که به رسانه‌ها گزارش کرده، آن را در اولویت اول قرار داده است.
سردبیر نشریه امتداد اظهار داشت: «امتداد» امتداد خواهد داشت؛ چون ظرفیت‌ کار برای شهدا بالاست و پذیرش آن زیاد است؛ پس کاری که برای شهدا و دفاع مقدس باشد تعطیل نخواهد شد.
وی در انتها افزود: در حال حاضر تعدادی ابراز علاقه کرده‌اند که برای رفع مشکلات کمک کنند.
به گزارش مشرق، پیش از ظهر چهارشنبه محمدحسین یکتا، دبیر ستاد مرکزی راهیان نور در گفت‌وگو با فارس، ضمن تکذیب برخی اخبار مبنی بر تعطیلی انتشار ماهنامه امتداد، اظهار داشته بود: در فضای کلی امتداد، بحث از توسعه امتداد و درخواست بودجه بیشتر برای تعمیق فرهنگ جهاد و شهادت در بین نسل جوان بود و مجموعه مجریان امتداد در حال رایزنی با متولیان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بودند؛ این رایزنی‌ها و جلسات موجب شد برخی تصور کنند که دست‌اندرکاران در حال مخالفت یا موافقت یا کم و زیاد کردن تیراژ امتداد هستند.

□ دیاررنج مکتب رنج و صبوری و رهائی…
و شهادت پاداش رنج است.
 همراز پروانه ها باشید