kord-hfsar

معراج الشهداء/

جانشین گردان یا رسول الله (ص)

مژده ده به صبر کنندگان، آنان که چون به حادثه ی سخت و ناگواری دچار شوند، صبوری پیشه کنند و گویند ما به فرمان خدا آمده و به سوی او رجوع خواهیم کرد و حال که بدن های ما برای مردن آفریده شده پس چه بهتر این مرگ در راه خدا باشد.

معراج الشهداء/

جانشین گردان یا رسول الله (ص)

 لشکر۲۵کربلا

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

 سردار شهید: علیرضا کرد افشار

وصیت نامه
بسم الله الرحمن الرحیم
مژده ده به صبر کنندگان، آنان که چون به حادثه ی سخت و ناگواری دچار شوند، صبوری پیشه کنند و گویند ما به فرمان خدا آمده و به سوی او رجوع خواهیم کرد و حال که بدن های ما برای مردن آفریده شده پس چه بهتر این مرگ در راه خدا باشد.«امام حسین (ع)»

به نام الله خالق جهان و به حق محمّد(ص) خاتم پیغمبران و علی (ع) ولی خدا و مهدی(عج) مصلح جهانی و نائب او رهبر مستضعفین و در هم کوبنده ی مستکبران، امام خمینی بنیان گذار جمهوری اسلامی و به شهیدانی که در راه خدا قدم برداشتند و به درجه ی رفیع شهادت نائل آمدند.

حقانیت را در این راه یافتم که فقط خدای یگانه را بپرستم و اسلام را که والاترین دین هاست، دین خود قرار دهم و رهبرم را خمینی، تا تحت رهبری وی بتوانم در راه الله برای اسلام عزیزخدمتی کرده باشم.

بنده کوچکتر از آنم که این اسم اعظم و مقام والا که شهادت در راه خداست را بر خود نهم اما همان طور که عرض نمودم انسان نباید از درگاه خدا نا امید شود و امیدوارم که خداوند منان این بنده ی حقیر و این جان نا قابل را از این بنده ی حقیر خود قبول کند.

مرا در جوار رحمت بی پایانش جای دهد و از گناهانم درگذرد و مرا بیامرزد.

همچنین از مادران و پدران این امّت عزیزو حزب الله تمنا می نمایم که فرزندانی با اخلاق اسلامی تربیت نمایند و همانند ابراهیم (ع) و هاجر که اسماعیل شان را به قربانگاه عشق و شهادت در راه خدابردند، فرزندانشان را ایثار نمایند.

و عرض کوچکی خدمت مردم حزب الله بندرگز دارم که همچون گذشته وحدت اسلامی و صف های خود را در مقابل غرب جنایت کار و شرق تجاوزگر منسجم نمایند.

به گفته ی امام هر چه فریاد دارید بر سر آمریکای جنایت کار و تمام ابر جنایتکاران شرق و غرب بزنید و به این منافقان و ضد انقلابیون امان ندهید که بار دیگر سر خود را از لاک بیرون آورند و هم چنین برای گفته ها و یاوه ها و تهمت هایشان ارزش قائل نباشید زیرا در راه خدا و اسلام این تهمت های ناروا را به جان باید خرید.

هم چون گذشته جبهه ها را پر کنید و به دشمن فرصت ندهید که جان تازه گرفته و تجدید قوا نمایند.
در ضمن از امت شهید پروربه عنوان یک فرد مسلمان می خواهم که از امر ولایت فقیه که در راس آن امام بزرگوارمان و نائب بر حق حضرت ولی عصر (عج)می باشد پیروی کنید
و
قدر امام جمعه ی بندر گز حجت الاسلام ربانی را بدانید که وجود ایشان نعمتی است و خداوند ایشان را برای خدمت به اسلام و مسلمین سلامت نگاه دارد.

از پدر و مادر مهربانم و همچنین از خواهران و برادران می خواهم که اگر من شهید شدم برای من احساس دلتنگی نکنید و به درگاه خداوند متعال شکر گذار باشید و نماز شکر به جای آورید و همچون حضرت زینب(س) در مقابل دشمن زبون ایستادگی نمایید.

با فریاد الله اکبرکاخهای ظلم و استبدا کافرین یعنی آمریکا و شوروی و اسرائیل و تمام ابر قدرت ها ی شرق و غرب و مزدورانشان را بر سرشان خراب کنید.

از خواهران مسلمان می خواهم که حجاب خود را حفظ نمایند. زیرا حجاب آن ها کوبنده تر از خون سرخ من است . حجابشان تیری است بر قلب دشمنان اسلام .

از پدر و مادرو همچنین از خانواده و فامیل ها و همسایه ها و دوستان خود می خواهم که از خطا هایی که نسبت به ایشان نمودم در گذرند و از خدای متعال برای بنده طلب آمرزش نمایند.

از حضرت باری تعالی بخواهند که فقط در راه او کشته شوم.

دیگر عرضی ندارم و سلامتی و طول عمرامام و همچنین سلامتی همگی شما و سلامتی و پیروزی رزمندگان اسلام بر علیه استکبار جهانی را از درگاه خداوند متعال و حجت بر حقش خواهانم

خدایا، خدایا تا انقلاب مهدی حتی کنار مهدی خمینی را نگه دار

از عمر ما بکاه و بر عمر او بیفزای
خدایا خدایا رزمندگان اسلام پیروزشان بگردان
خدایا خدایا ظهور حجتت را نزدیکتر بگردان
والسلام علیرضا کرد افشاری
بیستم اردیبهشت
۱۳۶۳
□ دیاررنج مکتب رنج و صبوری و رهائی…

و شهادت پاداش رنج است.
همراز پروانه ها باشید

برای ارسال دیدگاه خود به پست”پیک قرارگاه”بروید”تمام/

 

□ دیاررنج مکتب رنج و صبوری و رهائی…
و شهادت پاداش رنج است.
 همراز پروانه ها باشید