pRSTO-SO400

ایستگاه آسمان/
نشر عماد منتشر کرد
«زود پرستو شو بیا» نوشته: غلامعلی نسائی؛ توسط: «نشر عماد فردا» منتشر گردید. افق زیبائی را از مجنون ترین، انسان های دلباخته ائی روایت می کند که برای رسیدن به مقصد و مقصود نهائی، پریدن به آسمان لایتناهی، از تمام هستی خویش، از نام و نشان، از جان، از سیطره زمان گذشتند.و هر کسی که از این همه بگذرد در محیط عنایت محظ قدم می گذارد.

جنس روایت این کتاب زیبا و نفیس از جنس روایت های قرانی است، تفاوت تاریخ نویسی از جنگ، با روایت ملکوتی این جاست معنا پیدا می کند.

«تاریخ؛ سرنوشت ناسوتی عالم است»

وقتی این بشر از ملکوت منقطع می شود، زندگی اش نیز «ناسوتی» شده، از این جهت مبدآ تاریخ را «ماده» می گیرند و منطبق می شود با «عصر حجر»…

اما انسان هائی که با عالم قدسی مرتبط می شوند و پایان جهان خود را شهادت می دانند. به خودی خود، روایتی که حاصل می شود«ملکوتی» است.

جنس روایت کتاب زود پرستو شو بیا از این جهت که آدم هایش التفات به آسمان دارند؛ روایتی است قرانی، همچون قصه اصحاب کهف که درگذر زمان هرگز کهنه نمی شود.

تفاوت آشکار تاریخ نوسی از جنگ، با روایت ملکوتی، از انسان های وارسته اینجا معنا پیدا می کند. کتاب زود پرستو شو بیا،چهارده روایت دلنشین، از کسانی است، که برای پریدن به آسمان لایتنهائی، لحظه می شمارند. تو نیز بیاموز، رسم زیستن و پریدن را…

پديدآورنده: موسسه فرهنگی عماد

ناشر: موسسه فرهنگی عماد

نوبت چاپ: ۱

سال نشر: ۱۳۹۰

تيراژ: ۲۰۰۰

قيمت پشت جلد (به ريال): ۳۰۰۰۰

تعداد صفحات: ۱۸۶

برای خرید کتاب با موسسه فرهنگی عماد تماس بگیرید

۰۲۱۸۵۵۷۰

http://emad.ir/default.asp?idn=product&id=2361

□ دیاررنج مکتب رنج و صبوری و رهائی…
و شهادت پاداش رنج است.
 همراز پروانه ها باشید

 

□ دیاررنج مکتب رنج و صبوری و رهائی…
و شهادت پاداش رنج است.
 همراز پروانه ها باشید